Son Dakika :
Anasayfam Yap     -
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Iğdır’da Hamile Doktora Saldırı

Iğdır’da Hamile Doktora Saldırı
Iğdır Devlet Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Servisinde görev yapan Uzman Dr. Türkan Akın, hasta yakınları tarafından darp edildi.
06.09.2013 / 19:48

Iğdır Devlet Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Servisinde görev yapan Uzman Dr. Türkan Akın, hasta yakınları tarafından darp edildi.

Edinilen bilgiye göre, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Servisinde görev yapan Uzman Dr. Türkan Akın, bir hastasını muayene ederken hasta yakınlarından dışarıya çıkmasını istedi. Dışarı çıkmamakta ısrar eden hasta yakınları ile doktor arasında tartışma yaşandı. Tartışmanın büyümesiyle birlikte hasta yakınları kadın doktora saldırdı. 

Tedavi altına alınan Dr. Akın, “Yaşlı bir hastayı muayene ettiğim esnada sürekli bana müdahale eden ve soru soran hasta yakınını uyarıp dışarı çıkarmak istedim fakat dışarı çıkmayan hasta yakınının bana küfür ederken diğer hasta yakını ise saçlarımdan tutarak darp etti” şeklinde konuştu. 3 aylık hamile olduğunu belirten Dr. Akın, “Darp olayından sonra kanamalarım oldu. Bebeğimi kaybetme riskim var. Şu anda gözetim altındayım. Bana saldırdıkları an sadece bebeğime bir şey olmasın diye karnımı tuttum. Aramıza giren hastanın kavgayı ayırmak adına beni tutması beni iyice etkisiz hale getirdi ” dedi.

Olayla ilgili şüpheli kadınlarla birlikte bir erkek gözaltına alındı.Etiketler:
Bu haber toplam 4163 defa okundu
YORUMLAR
mehmet ak: 
"ığdırlıu"
ığdırlı bir hemşeriniz olarak bu sitede emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.
07.09.2013 / 23:34

igdirli.com
Copyright © 2013 Iğdırlı Medya Grubu Tüm hakları saklıdır.
IĞDIRLI.COM Yerel Haber, Analiz, Fotoğraf ve Video Portalı.
igdir habereqteq