Son Dakika :
Anasayfam Yap     -
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

MHP Iğdır Milletvekili Adayları Esnaf Ziyaretlerine Devam Ediyor

MHP Iğdır Milletvekili Adayları Esnaf Ziyaretlerine Devam Ediyor
MHP Iğdır Milletvekili Adayları Prof. Dr. Yakup Kumtepe ve Muharrem Çeçen, haftanın ilk gününde esnafları ziyaret ederek seçim çalışmalarına devam etti.
06.10.2015 / 09:19

 MHP Iğdır Milletvekili Adayları Prof. Dr. Yakup Kumtepe ve Muharrem Çeçen, haftanın ilk gününde esnafları ziyaret ederek seçim çalışmalarına devam etti.

Bu çalışmalar kapsamında geçtiğimiz günlerde Atatürk Caddesi esnafı ile birlikte olan Kumtepe ve Çeçen, bu kez de İrfan Caddesi üzerindeki esnafları ziyaret ederek seçim çalışmalarını sürdürdü.

MHP Milletvekili Adayı Prof. Dr. Yakup Kumtepe yaptıkları ziyaretlerle ilgili olarak, “Gittiğimiz her kapıda vatandaşlarımızın büyük bir teveccühü ile karşılaşıyoruz. Esnaf ve emeklinin hali içler acısı durumdadır. Siftahsız işyerini kapatan esnafımız gelecekten umutsuzdur. Ekonomide yaşanan darboğaz vatandaşı zor durumda bırakmıştır. İstihdam problemi şehrimizde her geçen gün biraz daha artmakta, hayat şartları ağırlaşmaktadır. Halkımıza MHP’nin politikalarını anlatıp destek istiyoruz. 1 Kasım’da MHP’nin yeniden şahlandığı tarih olacaktır.  Iğdır halkı artık bölmeye çalışanlara fırsat vermeyecektir. Birliğin adresi olan MHP’de bir araya gelecektir.” şeklinde konuştu.

Yolda vatandaşlar ile de sohbet eden vekil adayları kendilerine gösterilen ilgi, alakadan son derece memnun oldular.

Esnafın her zaman destekçisi olduklarını dile getiren MHP Milletvekili Adayı Muharem Çeçen ise, “Ben de bir esnafım ve esnaf çocuğuyum ve Iğdırlı esnaf kardeşlerimiz ile yıllardır beraber iş yapıyoruz. Bu camiayı en iyi bilenlerdenim. Bu vesile ile onların sıkıntılarını, dertlerini yaşadığım için gayet iyi biliyorum. 13 yıllık iktidar döneminde Iğdırlı esnaf bitim aşamasına gelmiş, birçok küçük esnafımız kepenk kapatmıştır.  Bizler iktidara geldiğimizde tüm bu sıkıntıları yaşayan biri olarak bizzat dile getireceğim. Çözümler üreteceğim. İçi kan ağlayan Iğdır esnafının yüzü gülecek.” diye konuştu.

 

Çeçen, “Birliğin ve beraberliğin tek adresi olan MHP’de bir araya gelerek kazanacağız. Bizleri bölmeye çalışanlara fırsat vermeyeceğiz. Ziyaretlerimizde de bu konuları sık sık dile getirdim, vatandaşlarımızda bunun farkında ve destek sözlerini geçen seçimde olduğu gibi 1 Kasım seçimlerinde de göstereceklerinin sözünü veriyorlar. Allah bizleri onlara karşı mahcup etmesin. Allah nasip ederse onların gür sesi olmaya devam edeceğiz.“ dedi.Etiketler:
Bu haber toplam 3095 defa okundu
YORUMLAR

igdirli.com
Copyright © 2013 Iğdırlı Medya Grubu Tüm hakları saklıdır.
IĞDIRLI.COM Yerel Haber, Analiz, Fotoğraf ve Video Portalı.
igdir habereqteq